Media Coverage

Mobiilimaksete idufirma Paytailor sulges edukalt esimese investeerimisringi

Mobiilimakseid võimaldavat rakendust arendav Eesti idufirma Paytailor kaasas esimese ringi investeeringuid summas 70 000 eurot lisaks Eestile ka Suurbritannia ja Soome investoritelt. Lisaks on eelkokkulepped sõlmitud ka välisturgudele laienemiseks vajalike vahendite kaasamiseks.„Tegemist on esimeste investeerigutega, kuid vastavalt strateegiale saab koos algava teise investeerimisringiga maht kokku olema umbes 320 000 eurot,“ sõnas Paytailor OÜ kaasasutaja Rode Luhaäär. „See on finantstehnoloogia sektoris küll suhteliselt väike summa, kuid selle võrra oleme ka ise rohkem tööd teinud. Meie jaoks on see aga eelkõige tunnustus investoritelt ja abilistelt ning see on kogu tiimi suure töö ja ideede vili, et ettevõte on tegutsemas toimiva kontseptsiooniga.“

Kunagi samuti idufirmana alustanud, kuid seejärel Eesti üheks edulooks kasvanud Pipedrive’i kaasasutaja Ragnar Sassi sõnul on Paytailori tiim olnud tubli ja üles näidanud võimet alates innovatiivne toode turule tuua. Samuti on lahendusega välja tulek ajastatud õigesti, sest iialgi varem pole mobiilimaksetega seonduv olnud aktuaalsem kui praegu.

Ettevõtte tegevuse vastu on huvi üles näidatud ka Inglismaa ja Iiri finantsringkondades ning läbirääkimisi on alustatud ka Ameerika Ühendriikide Fortune 500 ettevõtteid esindava riskikapitali ettevõttega. Käesoleva aasta aprillis asutas Paytailor tütarettevõtte ka Suurbritannias, kus aktiivsemalt loodetakse tegutsema hakata lähima poole aasta jooksul.

Maailma ühe tunnustatuima ärilehe Financial Times’i arvamuse kohaselt muutub mobiilne rahakott kõige populaarsemaks maksevahendiks juba järgmise kahe aasta jooksul. Ennustuse kohaselt teostatakse 2019. aastal mobiilse rahakotiga makseid juba 647 miljardi dollari eest.

Paytailori mobiilirakendus on tavakasutajatele mobiilse rahakoti eest, kus ühe võimalusena saab tasuda ka NFC lähiväljaside tehnoloogiat kasutades, ning kaupmeestele on see eelkõige mobiilimaksete vastu võtmise platvormiks. Tasu teenuse või kauba eest võetakse maha otse kliendi pangakontolt.

"Seitsmeste uudiste" videolugu on nähtav SIIN.

Paytailori kliendi rakendused Google Play’s ja App Store’is: https://www.paytailor.com/uudis

 

Back

Help and customer support

+372 5343 7470
info[at]paytailor.com


Find us in social media


Terms of service

Paytailor LLC

Sepise 1,
11415 Tallinn,
Eesti