Media Coverage

Eestis on järjekordne mobiilimakse, millega saab esialgu peamiselt juustu osta

Uus päev ja Eestis on jälle uus mobiilimakse. Idufirma Paytailori lahendus lubab poes maksta mobiilioperaatori vahendusel nii, et kaupmees sisestab nutitelefoni rakendusse makstava summa. Kliendi ülesandeks jääb oma mobiiltelefoniga, mis ei pea olema nutitelefon, kaupmehe poolt ette antud numbril helistada. Praegu saavad makset kasutada ainult Telia kliendid.

Huumoriga pooleks öeldes saab Paytailoriga praegu vaid juustu osta. Lahendus on tööle pandud 14 müügikohas üle Eesti ja see töötab kõikides Juustukuningate poodides Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Lisaks neile toimib uus mobiilimakse ka Tegelaste Toa pubis Viljandis.Firma teatel aitab lahendus kaupmeestel säästa kaardimaksetega kaasnevatelt kuludelt ning kliendi jaoks on mugav lahendus, kus ostusumma lisatakse tema mobiiliarvele. Mobiilimakseid on võimalik teostada kõikidel Telia klientidel, kellel teenus aktiveeritud on, kuid edaspidi soovitakse ka teiste operaatorite kaudu sama võimaldada.

Firma tingimuste kohaselt on ühe makse tasu on 0,4 eurot. Sellest 32 senti on mobiilimakse operaatori tasu ja 8 senti Paytailori teenustasu.

Paytailori kaasasutaja Rode Luhaääre sõnul on uus maksmisviis siiamaani vastu võetud väga positiivselt ja seda nii kaupmeeste kui klientide poolt. Üheks põhjuseks on kindlasti selle lihtne kasutamine, mobiilimaksete vastuvõtmiseks piisab kaupmehel vaid ühest nutitelefonist ja lepingust Paytailoriga. Eriti sobilik on selline maksemeetod kaupmeestele, kellel puudub püsiv kaardimaksete vastuvõtmise võimalus või kes ei näe ajutise müügikoha tõttu kaardimakseterminalil piisavat otstarvet.

Mobiilimakseid võimaldava Juustukuningate keti asutaja Erwil Wassenaari arvates on tegemist kaupmeeste poolt vaadatuna väga kasuliku lahendusega. “Loomulikult võimaldame me tasumist ka traditsiooniliste maksemeetoditega, aga igati tervitatav on võimalus, et ostud saavad sooritatud ka siis, kui rahakott näiteks koju on ununenud või kui esinevad tõrked kaardimaksetega.” Wassenaari sõnul on nende jaoks väga oluline pakkuda lisaks maitseelamustele oma klientidele ka heal tasemel klienditeenindust ning nutikad ja sõbralikud lahendused on kindlasti selle üheks osaks.

Paytailor on Eesti idufirma, kelle ambitsiooniks on tulevikus mobiilimakseid pakkuda üle kogu maailma. Hetkel tegeletakse aktiivselt investeeringute kaasamisega, et laiendada oma võrgustikku ja lisada uusi rakendust toetavaid müügikohti.

 

Back

Help and customer support

+372 5343 7470
info[at]paytailor.com


Find us in social media


Terms of service

Paytailor LLC

Sepise 1,
11415 Tallinn,
Eesti