Media Coverage

Mobiilirakendusega Paytailor saab nüüd ka Välk taksodes maksta mobiiliga

Mobiilirakendus Paytailor võimaldab Välk taksodes sõidu eest tasuda nüüd ka mobiiliga, tasu sõidu eest võetakse maha kliendi pangakaardilt. Eesti idufirma loodud rakendus on tavakasutajatele mobiilse rahakoti eest ning kaupmeestele mobiilimaksete teostamise platvormiks.Mobiilimakse teostamiseks algatab teenuse osutaja rakenduse kaudu tehingu ning seejärel aktiveerib klient makse NFC lähiväljaside, QR-koodi või kaupmehe lühikoodi abil. Turvalisuse tagamiseks tuleb kliendil tehing kinnitada ka pin-koodiga.

Välk takso tegevjuhi Indrek Olmaru sõnul on klientidele see kindlasti vajalik lahendus, sest sularaha kasutamine taksodes väheneb ning mobiiltelefonid täidavad meie igapäevaelus aina suuremat rolli. „Mobiiltelefoni, mis on meil kõigil alati ja igal pool kaasas, kasutamine teenuste eest maksmiseks on kindel tuleviku trend. Taksofirma jaoks aitab selline uuenduslik mobiilimakse vältida olukordi, kus sõidu lõppedes selgub, et klient on rahakoti koju unustanud või ära kaotanud.“

Paytailori kaasasutaja Rode Luhaääre sõnul on selle rakenduse näol tegemist uue põlvkonna lahendusega, mis võimaldab uudsel viisil vahendada makseid kaupmehe ja kliendi vahel. „Tundus loogiline esmajärjekorras koostööd alustada Eesti ühe kaasaegseima taksofirmaga,“ märkis Luhaäär. „Kaupmehe jaoks on mugavaim see, et pakume täislahendust ehk tegemist ei ole mitte ainult tarkvaraga telefonis, vaid korraldatud on ka summade laekumine otse teenusepakkuja pangakontole.“

„Kuna teenus toimib ka vabas õhus, on see sobilikuks lahenduseks erinevatel laatadel ja vabaõhuüritustel kaupade ja teenuste eest tasumiseks,“ lisas Rode Luhaäär.

Rakendus on tasuta kättesaadav kõikidele Android ja iPhone nutitelefonide kasutajatele.

Eesti idufirma Paytailor arendab platvormi, millel on ühendatud erinevad mobiilsed maksemeetodid ja seeläbi pakub võimalust kaupmeestel piirduda ainult ühe partneriga, kes koondab enda alla kõik peamised mobiilimakse võimalused. Paytailor keskendub kaupmehe ja kliendisuhte arendamisele ning on ambitsiooniks seadnud on mobiilimaksete pakkumise kogu maailmas.

 

Back

Help and customer support

+372 5343 7470
info[at]paytailor.com


Find us in social media


Terms of service

Paytailor LLC

Sepise 1,
11415 Tallinn,
Eesti