Media Coverage

TEHNIKA IMELINE MAAILM VISA EVERYWHERE INITIATIVE – FINALISTID SELGUNUD. EESTLASED FINAALIS!

50 000 € suuruse auhinna võitja valitakse start-up üritusel Slush (4.12.2018).
 
Visa Everywhere Initiative sai kokku 164 avaldust 154-lt start-up’ilt üle kogu regiooni (Põhjamaad ja Baltikum). Neli start-up’i, üks neist ka Eestist,  valiti osalema ürituse Slush finaalis, mis leiab aset Helsingis.
Olles Fintechi klastritest ühed maailma digitaalselt küpsemad ja innovatiivsemad, on Põhjamaad ja Baltikum hetkel Visa fookuses, mis toetab Euroopa Fintechi lahendusi. 2018. aastaks julgustas Visa regioonis tegutsevaid kandidaate leidma lahendusi ühele järgnevast kolmest kategooriast.
 • Nähtamatud maksed ja IoT. Kasutades ühendatud seadmeid ja Visa API-sid, kuidas saavad start-up’id kaasa aidata lihtsamate, sujuvate ning jõuliste kaubanduskogemuste loomisele? 
  Finalist: Connax – Soome start-up, mis loodi 2015. aastal. Arendaja tarkvarale, mille eesmärgiks on turvalise IoT-ühenduvuse loomine.
 
 • E-kaubanduse võimaldamine ja võimendamine – Kasutades Visa API-sid olemasolevate toodete täiustamiseks, kuidas saavad start-up’id tarbijate ja kauplejateni viia jõulisemat e-kaubanduse kogemust? 
  Finalist: Auka – Norra tehnoloogiaettevõte, mis loodi 2009. aastal. Võimaldab jaepankadel pakkuda eraisikutest ja kauplejatest klientidele mobiilmaksevõimalusi. 

 • Kaasamine sularahavabas ühiskonnas – Kuidas on ühiskonnas, kus järjest enam hakkab kehtima sularahavabadus, võimalik kindlustada seda, et makselahendused oleksid kättesaadavad kõigile, võimaldades makseid nii tasuda kui ka vastu võtta – lihtsalt, turvaliselt ja igal pool? 
  Finalist: Ernit – Taani ettevõte, mis loodi 2014. aastal. Sularahavaba hoiupanga arendaja.
  Finalist: Paytailor – Eesti start-up, mis loodi 2013. aastal. Paytailor on laialdane makselahenduste pakett, mis sisaldab erinevaid makselahendusi kauplejatele QR-koodi või NFC abil, kasutades ainult mobiilseadme-, IoT-, e-kaubanduse- või muid makselahendusi.
Finaalid leiavad aset Fintech Insider Live!-sündmusel teisipäeval 4. detsembril üritusel Slush, korraldajateks OP Lab ja Visa.
 
Žürii liikmete ridadesse kuuluvad MobilePay Finland CEO Anniina Heinonen, Visa esindajateks Majda Nogo, äriarenduse juht Põhjamaades ja Baltikumis ning Anthony Craufurd, riski- ja iduettevõtluse kaasatuse juht ja SVP Global Innovation’i esindaja Mark Jamison.
Võitja saab 50 000 euro suuruse rahalise auhinna ning võimaluse koostööd teha korporatsiooniga Visa.
 
Visa Everywhere Initiative tutvustus
Visa Everywhere Initiative on ülemaailmne innovatsiooniprogramm, mis annab iduettevõtetele ülesandeks lahendada homse päeva väljakutseid maksete ja kaubanduse alal, täiustada iseenda toodete plaane ning pakkuda Visa suurele partnerivõrgustikule visionaarseid lahendusi. Programm alustas USA-s 2015. aastal ning on kiiresti laienenud ülemaailmseks programmiks, milles osaleb enam kui 3950 start-up’i, mis üheskoos on toetusena kasvatanud üle kahe miljardi dollari, olles välja valinud 215 finalisti ja 65 võitjat. Programm on käivitunud Põhja-Ameerikas, Ladina-Ameerikas, Euroopas, Aasias, Lähis-Idas ja Aafrikas ning on oma ajaloo jooksul astunud enam kui 75 riiki.

Allikas: PR Concept

 

Back

Help and customer support

+372 5343 7470
info[at]paytailor.com


Find us in social media


Terms of service

Paytailor LLC

Sepise 1,
11415 Tallinn,
Eesti